print('');

Про нас

Компанія 3M ESPE відома у всьому світі, як компанія, що пропонує нові ідеї та рішення у сфері стоматології. В лютому 2014 року компанія "Орто-Систем" стала офіційним дистриб`ютором продукції 3M ESPE. Унікальність виробництва і лідерство на міжнародному ринку - це ті якості продукції, які відповідають філософії компанії "Орто-Систем".

Ми працюємо в таких областях, як реставраційна і косметична стоматологія, ортопедія, ортодонтія, профілактика та інфекційний контроль. 

Наша команда поважає потреби своїх клієнтів і створює привабливі перспективи співпраці. Ми систематично пропонуємо цікаві акційні комплектації і забезпечуємо лікарів- стоматологів всіма необхідними матеріалами. На сьогоднішній день наші регіональні представники працюють у Києві, Львові, Тернополі, Хмельницьку, Рівному, Луцьку, Харкові, Ужгороді.

 Крім продукції, компанія "Орто-Систем" сприяє просуванню сучасних, науково- грунтовних знань і докладає багато зусиль, щоб програма навчальних заходів була цікавою і потрібною для клієнта.

Середовище довіри і порядності, відданості справі і професіоналізм - є ядром росту і розвитку компанії "Орто-Систем". Ми дбаємо про свою репутацію,тому для нас найбільшою винагородою є задоволений клієнт і взаємовигідна співпраця

Наші партнери

Компанія 3M ESPE впроваджує інноваційні рішення для стоматологів, роблячи процедуру лікування зубів набагато простішою.