ПРОЕКТ НА ЗАХИСТ СЕРТИФІКОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Ми вболіваємо за бізнес без "сірого ринку" з чесним ставленням до клієнта та держави

Біле чи сіре? – ми не вагаємося

Компанія Орто-Лайн та Орто-Систем запустила проект #СІРЕ_НЕ_ВІДБІЛИШ на підтримку сертифікованої продукції в Україні і запрошує долучатися інших. 

Ми прагнемо зробити цей проект всеукраїнським і навіть вийти за межі професійної спільноти.

“Сірий ринок” – це те, що віддаляє нас від економічного росту, від можливості жити краще і вийти на новий рівень відносин у бізнесі. Якщо ми не змінимо мислення і підходів, то європейська якість життя так і залишиться далекою мрією нашої країни. Починати треба з себе і вже сьогодні.

Ми шукаємо однодумців, які поділяють такі ж цінності і вболівають за Україну з чесним бізнесом без “сірого ринку”. Оскільки цей проект є місійним, то участь таких провідних лідерів ринку як ви є просто невід’ємною. Тому запрошуємо вас стати нашими партнерами –  поширювати інформацію про цей проект та взяти участь у флешмобі.

ЯКА НАША ЦІЛЬ?

🔸Ми вболіваємо за бізнес без «сірого ринку» з чесним ставленням до клієнта та держави. Адже «сірий ринок» продукції нівелює добросовісних фахівців, які сплачують відрахування у державний бюджет.

🔸Ми хочемо стати ініціаторами добрих змін у своїй країні, тому запрошуємо лікарів переходити на білу сторону

🔸Купуючи сертифіковану продукцію в офіційних представників, ви підтримуєте європейський підхід до бізнесу і заохочуєте до цього інших.

🔸Пам’ятайте, що наша країна – це наша відповідальність. Подбаймо разом про майбутнє покоління своєї держави. Станьмо зразком, на який рівнятимуться наші діти.

На сьогодні «сірий ринок» представлений контрабандною продукцією, яка ввозиться без сертифікатів якості, а також дешевою китайською підробкою. Виробники підробної продукції не витрачають коштів на її тестування та удосконалення і не користуються якісними матеріалами для її виготовлення.
Щоб скоротити витрати між дешевим і якісним, вони обирають дешеве. Оригінальна продукція повинна мати сертифікати. Тому перш ніж обирати продукцію, поцікавтеся у лікаря, чи має він як мінімум сертифікат якості, адже  вам можуть встановити підробку за ціною оригіналу. Ми ж
вболіваємо за бізнес без «сірого ринку» з чесним ставленням до клієнта та держави. Тому запрошуємо усіх активно долучатися», – наголошує Андріан Дрогомирецький, ініціатор акції,  директор компаній «Орто-Лайн» та «Орто-Систем».