+38(032) 242 27 20 +38(067) 672 26 62

UNITEK™

Ортодонтичні імпланти Unitek™

Unitek TADs

Ортодонтичні імпланти Unitek™ пропонують кортикальну опору для підвищення ефективності вашого ортодонтичного лікування. Їх можна використовувати для закриття проміжків, вирівнювання зубів (усунення нахилу), корекції відкритого прикусу, дисталізації молярів або інших цілей. Ортодонтичні імпланти є універсальним пристосуванням для тимчасової опори створені як для лікаря, так і для пацієнта.

Легка, стабільна установка

Конструкція імпланта дозволяє встановлювати гвинти за одне відвідування з подальшим негайним навантаженням. У більшості випадків не потрібно створювати пілотного отвору або сильнішої анестезії, аніж поверхневої, таким чином, установка складається всього лише з декількох кроків. Для зручності ви можете вибрати між прямою або кутовою викруткою, ручною викруткою або гайковим ключем для установки імпланта відповідно до локалізації і кута введення.

Інші, важливі для установки, характеристики:

  • Квадратна шийка розташовується близько до центру імпланта, надаючи стабільність установки
  • У імпланта немає ніяких частин, розташованих перпендикулярно шляху введення, тобто нічого не може пошкодити мякі тканини в ході і після установки.
  • Форма різьби імпланта забезпечує його стабільне положення після установки.

Варіанти застосування

Різні довжини імплантів - 6, 8 і 10 мм - дозволяють застосовувати імпланти в різних ділянках порожнини рота. Для прикріплення різних елементів до імпланту на вигнутій голівці гвинта мається борозна над шийкою і 2 отвори діаметром 0,030 дюйма.

Інші характеристики, важливі для роботи:

  • Новий ексклюзивний о-подібний ковпачок допомагає запобігти розростанню м'яких тканин, має паз для прикріплення різних елементів і, при необхідності, може бути припаяний до пристосувань.
  • Новинкою в системі є замкові закриваючі пружини, що забезпечують легку і стабільну фіксацію.


Інформаційний лист

Інформаційний лист