+38(032) 242 27 20 +38(067) 672 26 62

Incognito

Incognito ™ - перша повністю індивідуальна брекет-система від компанії 3М Unitek, призначена для лінгвального ортодонтичного лікування. 

Автоматизація та застосування новітніх комп'ютерних технологій при виробництві цих брекетів дозволяють і лікарю, і пацієнту отримати ряд революційних переваг.

У чому відмінність Incognito ™ від інших лінгвальних брекет- систем?

Брекет-система Incognito ™ кардинально відрізняється від існуючих систем і по дизайну, і по технології виробництва. На основі комп'ютерного аналізу гіпсових моделей для кожного пацієнта індивідуально виготовляється набір брекетів. Гачки встановлюються тільки там, де це потрібно лікарю. Основи  брекетів оптимально використовують поверхню зубів пацієнта з урахуванням їх анатомії. Це виключає неточності при фіксації і дозволяє при необхідності повторно фіксувати брекет прямим способом без будь-яких додаткових пристосувань. Фіксація навіть на сильно ротировані зуби і зуби з низькими клінічними коронками тепер не проблема.

На кожну дугу спеціальний автомат з високою точністю завдає всі необхідні вигини. Такий підхід дозволив значно зменшити розмір брекетів - тепер товщина зубів компенсується не товстою композитною подушкою, а множинними точними вигинами на дузі. Завдяки даній технології з'явилася можливість робити брекети практично такими ж плоскими і мініатюрними, як лінгвальний ретейнер.

Які переваги отримує ортодонт при роботі з цією технологією?

За допомогою найсучаснішої технології CAD / CAM два, зазвичай, розділені процеси - виробництво брекетів і їх позиціонування - об'єднані в один. У цьому єдиному процесі потреба в максимальній індивідуалізації і мінімальному займаному обсязі послідовно реалізуються на практиці. Крім того, виготовлення брекетів з використанням технології «швидкого прототипування» дозволяє легко впроваджувати в клінічну практику подальші цілеспрямовані розробки. Нова система Incognito ™ заснована на цифровій реєстрації оклюзії. Після цього брекети індивідуально розробляються і позиціонуються за допомогою комп'ютерної системи.

Нова брекет-система Incognito ™ розроблялася для вирішення трьох основних (крім інших) проблем лінгвальної ортодонтії для досягнення таких результатів:

1. Відсутність дискомфорту пацієнта під час фази адаптації;
2. Полегшення точної повторної непрямої фіксації у разі відклеювання брекета;
3. Якісне завершення лікування.

Поряд з вирішенням основних проблем, інноваційний дизайн цієї серії лінгвальних брекетів надає додаткові клінічні переваги:

 1 . Вертикальний паз. З його допомогою деротація зубів може бути здійснена за допомогою дуги навіть без додаткового застосування ласо - еластиком. Лігатування здійснюється за допомогою так званих German Overties (GOT). При лігатуванні дуга відчутно деформується, сприяючи, таким чином, збільшення довжини зубної дуги. Ця процедура все частіше замінює більш складні варіанти механіки, такі як використання протракціонних стопорів.

 2 . Модульна структура брекетів в новій системі дозволяє позиціонувати окремі компоненти (основу, тіло брекета, гачок) незалежно один від одного, що істотно відрізняє її від попередніх систем. Навіть у випадках ротировано зубів з низькими коронками, наявне місце на поверхні емалі може бути використано оптимально .

 3 . Виготовлення нових брекетів із застосуванням технології швидкого прототипування забезпечує значну гнучкість. Кожна індивідуальна серія може бути адаптована не тільки для пацієнта, але й для ортодонта. Крім того, клінічно перспективні модифікації і подальші розробки можуть втілюватися в життя негайно з мінімальними ресурсами і без внесення будь-яких змін у процес виробництва.

 4 . Оскільки брекети виготовлені зі сплаву зі значним вмістом золота, вони представляють гарну альтернативу для пацієнтів з алергією на нікель.

 5 . Витрати на виготовлення порівняти з аналогічними витратами на виготовлення та лабораторне позиціонування існуючих систем.

Виготовлення брекетів Incognito ™ 

Для підготовки робочої моделі і сетапмоделі використовуються силіконові відбитки, отримані звичайним способом.

Модель оцифровується 3D сканером з високою роздільною здатністю (GOM, Braunschweig, Germany). Після сканування отримують поверхню, що складається з більш ніж 100 000 найдрібніших трикутників.

Індивідуальні брекети створюються на цій поверхні із застосуванням комп'ютерної автоматизованої системи. Спочатку на лінгвальній поверхні зубів створюються відповідні їм подушки.

Наступний крок - оптимальне позиціонування тіл брекетів з метою надання їм мінімальної товщини, а отже, максимального комфорту для пацієнта.

Паралельно з цим процесом генеруються дані, необхідні для виготовлення дуги.

Після цього брекети виготовляються на високоточному апараті для прототипування зі спеціального воску. Ці воскові заготовки заливають гіпсоподобним матеріалом. Потім з гіпсової форми витоплюється віск і замінюється на золотий сплав. Поверхня золотих брекетів піддається спеціальній обробці. Точність розмірів паза кожного брекета перевіряється індивідуально.

Утворені в результаті брекети потім фіксуються на модель з використанням водорозчинного адгезиву. Виготовляється двофазна каппа для фіксації, а поверхня брекетів попередньо підготовляється для фіксації.

Отримана в результаті такої індивідуалізації складна геометрія реалізується в дузі за допомогою найсучасніших роботів, що виконують вигини.

 

Інформаційний лист

Інформаційний лист