+38(032) 242 27 20 +38(067) 672 26 62

Clarity™ ADVANCED

Керамічні брекети Clarity ™ ADVANCED

За рахунок своїх унікальних властивостей керамічні брекети Clarity ™ стали вибором тисяч ортодонтів в усьому світі і встановили стандарт естетики в ортодонтії. Сьогодні компанія 3М Unitek представляє нове покоління легендарних брекетів - керамічні брекети Clarity ™ ADVANCED. Естетичні брекети Clarity ™ ADVANCED стали мініатюрніші і міцніші брекетів Сlarity ™. Полікристалічний матеріал надає їм натуральний колір емалі, який не фарбується протягом усього лікування. Інноваційна технологія виробництва без металевого паза дозволила створити конструкцію, яка враховує всі вимоги лікаря і пацієнта. У брекетах Clarity ™ ADVANCED є все, що необхідно для досягнення максимального комфорту, передбачуваних результатів лікування, бездоганної механіки ковзання і безпечного дебондингу.

Чудова естетика

Clarity™ ADVANCED

Ортодонти, які спробували цю систему, гідно оцінили природний вигляд брекетів на зубах пацієнтів. Рішенням 3М Unitek в області естетичних систем став полікристалічний матеріал, завдяки якому брекет набуває натуральний колір емалі і не відблискує на поверхні зубів. Такий матеріал не фарбується і зберігає свій первісний вигляд з моменту установки і до самого зняття.

Полікристалічний матеріал надає їм натуральний колір емалі, який не фарбується протягом усього лікування. Інноваційна технологія виробництва без металевого паза дозволила створити конструкцію, яка враховує всі вимоги лікаря і пацієнта. У брекетах Clarity ™ ADVANCED є все, що необхідно для досягнення максимального комфорту, передбачуваних результатів лікування, бездоганної механіки ковзання і безпечного дебондингу.

 Покращений комфорт для пацієнта

Clarity™ ADVANCED

Завдяки низькому профілю, гладко відполірованій поверхні і заокругленим кутах брекети не натирають слизову оболонку рота. Це означає, що пацієнт незабаром забуде, що носить брекети. Вдосконалений анатомічний контур бази брекету забезпечує краще зчеплення з поверхнею зуба. Це гарантує, що брекет НЕ відклеїться протягом усього лікування.

Міцність, якій можна довіряти

Незважаючи на свій мініатюрний розмір, брекети Clarity ™ ADVANCED володіють неперевершеною міцністю, завдяки використовуваному матеріалу - дрібнодисперсній кераміці, отриманої за допомогою процесу спікання. Збільшений простір під крилами брекета значно спрощує процес лігатурування.

Завдяки запатентованій технології - концентратора напруги - дебондинг Clarity ™ ADVANCED пройде так само легко, як і на брекетах Clarity ™. Брекет розколеться рівно на дві частини, незалежно від того, знятий він з дуги чи ні, не пошкодивши емаль пацієнта і не розкришившись в роті.

Clarity™ ADVANCED

 Інформаційний лист

Інформаційний лист