print('');
+38(032) 242 27 20 +38(067) 672 26 62

Компанія

Компанія "Орто-Систем" є офіційним представником компанії "3М Unitek" в Україні, продукція якої збирає схвальні відгуки від ортодонтів всього світу. "ЗМ Unitek" є ланкою діяльності багатопрофільної технологічної компанії "ЗМ", яка займається виробництвом тисяч унікальних продуктів і посідає провідні позиції на світовому ринку в найрізноманітніших сферах виробництва.

 

Столітній досвід, найкращі спеціалісти та інноваційні технології зробили брекет-системи "3М Unitek" справжнім знаком якості серед ортодонтичних товарів. 

Чому варто співпрацювати із "Орто-Систем"? Тому що:

  • Ми працюємо на ринку ортодонтії України понад 16 років. За цей час "Орто-Систем" отримала позитивні рекомендації від безлічі лікарів-ортодонтів та вдячність клієнтів, посмішка яких засяяла по-новому.
  • Наші кваліфіковані менеджери допоможуть Вам обрати необхідну продукцію для кожного конкретного випадку.
  • Ми є офіційним дистриб’ютором ортодонтичної продукції "3М Unitek", якість якої перевірена багатьма поколіннями.
  • Ми організовуємо науково-практичні курси та семінари для ортодонтів за участі світил ортодонтії та з урахуванням усіх передових ортодонтичних технологій;

Звикли працювати лише з перевіреною та високоякісною продукцією та завжди досягати поставлених цілей? Компанія «Орто-Систем» готова стати для Вас надійним партнером. Тому не вагайтесь – звертайтесь до нас!

 

 

 

Інформаційний лист

Інформаційний лист