print('');
+38(032) 242 27 20 +38(067) 672 26 62

Новини

25-27 жовтня компанія Орто-Систем прийняла участь у спеціалізованій виставці Дентал-Україна / Стоматологічний Ярмарок у Львові.

Читати далі
Продовжуємо вдосконалюватися та відточувати майстерність разом з кращими ортодонтами країни!Читати далі

21-22 жовтня 2017 року у Києві відбувся курс лектора Назарія Туза "Ортодонтія за правилами. Діагностика і планування ортодонтичного лікування".

Читати далі
10-11 червня прослухали курс "Мікроімпланти та сучасна ортодонтична мікрохірургія. Клінічні підходи та протоколи лікування", лекторами якого виступили Олександр Кобилянський та Андрій Сюма! Це було насичено та пізнавально!Читати далі

Компанія «Орто-Систем» святкує 17-річчя!!!

Друзі, сьогодні компанії “Орто-Систем”- 17 років! Щиро дякуємо Вам за те, що усі ці роки Ви - поруч із нами. Завдяки Вашій підтримці, лояльності і любові ми розвиваємось та рухаємось вперед!

 

Читати далі

22-23 квітня у Львові відбувся курс Ірини Серьогіної "Особливості ортодонтичного лікування з використанням незнімних конструкцій", який складався із лекційного курсу та майстер-класу! Ділимось фото.

Читати далі

Вікенд у "Орто-Систем" видався насиченим, адже у Львові відбувався курс лектора Назарія Туза "Лікування патологій класу ІІ. Forsus". Дякуємо! Це було як завжди корисно, пізнавально та цікаво!

Читати далі

18-19 березня у нас були насичені та продуктивні дні, адже у Харкові відбувався курс Лариси Дахно! Лекція була присвячена темі «Рентгенологічні, клінічні, біохімічні аспекти мищелкової резорбції СНЩС. Апаратне лікування, що направлене на досягнення суглобової і оклюзійної рівноваги». А впродовж майстер-класу відбулась практична демонстрація повного протоколу діагностики пацієнта та постановки правильного діагнозу. І кожен із учасників зміг відпрацювати власні клінічні кейси. Дякуємо!

Читати далі

Друзі, 11-12 березня у Львові відбувся дводенний курс "Мікроімпланти та сучасна ортодонтична мікрохірургія. Клінічні підходи та протоколи лікування", лекторами якого виступили Кобилянський Олександр та Сюма Андрій! Це були насичені два дні! Дякуємо учасникам та лекторам! Ділимось фото.

Читати далі

Вітаємо усіх представниць найчарівнішої половини людства зі Святом Весни – Міжнародним жіночим днем – 8 Березня!

Бажаємо весняного яскравого настрою, квітучої краси й душевної гармонії!

Читати далі

Друзі, 25-26 лютого у Києві відбувся 2-денний курс проф. Андреа Дерегібуса (Andrea Deregibus) з функціональної ортодонтії "Функціональна апаратура - коли та як використовувати".

Ділимось фото.

Читати далі

28-29 січня 2017 року у м. Яремче відбувся курс лектора Ірини Серьогіної "Особливості ортодонтичного лікування з використанням незнімних конструкцій". Першим день курсу був лекційним, сповнений цінною інформацією та досвідом лектора. Впродовж другого дня відбувались практичні відпрацювання, зокрема робота на типодонтах. Щиро дякуємо усім за участь, а лектору за цікавий та пізнавальний курс! Ділимось фото!

Читати далі

17-18 грудня у Харкові відбувся курс "Мікроімпланти та сучасна ортодонтична мікрохірургія. Клінічні підходи та протоколи лікування", лекторами якого виступили Олександр Кобилянський та Андрій Сюма!

Ділимося фото та з нетерпінням чекаємо наступних курсів!

Читати далі

Друзі, 26-27 листопада у Львові відбувся курс "Базові принципи роботи з ТРГ. Цефалометричний аналіз. Від теорії до практики", лектором якого виступив Олександр Кобилянський!

Щиро дякуємо усім за участь, а лектору за чудовий виклад!

Читати далі

19-20 листопада 2016 р. у Харкові відбувся дводенний курс “Особливості ортодонтичного лікування з використанням незнімних конструкцій”, лектором якого виступила Ірина Серьогіна.

Дякуємо лектору за чудовий виклад матеріалу, а учасникам – за участь!

Читати далі

Друзі, 11 листопада у Києві із успіхом відбувся курс лектора Ольги Карабань «Протокол ортодонтичного прийому. Універсальні принципи в роботі з незнімною технікою».

Загалом курс був зосереджений на діагностиці та плануванні протоколу лікування.

Щиро дякуємо усім Вам за участь, за активні запитання та позитивні відгуки! А їх було чимало :)

Це допомагає нам професійно зростати та ставати кращими для Вас!

Дякуємо лектору за професіоналізм та чудовий виклад матеріалу!

Ми плідно провели цей день, отримали масу позитивної та цікавої інформації!

І на Ваші численні прохання, розпочинаємо працювати над розробкою 2-денного курсу! Слідкуйте за анонсами.

Читати далі

Друзі, ділимось із Вами яскравими спогадами про 2-ий Український Ортодонтичний Конгрес, який відбувся у Києві 28-29 жовтня 2016!

Дякуємо, що Ви були частиною ортодонтичного свята і Ваша участь у ньому стала яскравою сторінкою історії української ортодонтії!

Читати далі

Друзі, 2-4 листопада 2016 року у Львові відбулась Чотирнадцята міжнародна стоматологічна виставка "Дентал®-Україна". Наша компанія приймала в ній участь.

Ділимось фото.

Читати далі

Друзі, 2-4 листопада 2016 року у Львові відбудеться Чотирнадцята міжнародна стоматологічна виставка "Дентал®-Україна".

Компанія «Орто-Систем» прийматиме участь у даній виставці та з нетерпінням чекатиме зустрічі із Вами!

Для зручності подаємо план-схему розміщення нашого стенду. До зустрічі!

Читати далі

Шановні колеги!

 

Вітаємо Вас із професійним святом - Днем ортодонта!

Зичимо Вам вдячних клієнтів, досконалої ортодонтичної продукції,  інформаційно насичених семінарів та масу задоволення від Вашої роботи та продукції.

Дякуємо за довіру.

 

З повагою колектив «Орто-Систем»

Читати далі

Компанія «Орто-Систем» прийняла участь у виставці “МЕДВІН: Стоматологія-2016”, що відбулась 14-17 вересня у Києві! Щиро дякуємо організаторам за чудову подію, а Вам друзі за те, що відвідали наш стенд. Ділимось фото!

Читати далі

Друзі, у нас чудова новина! Компанія "Орто-Систем" прийматиме участь у виставці “МЕДВІН: Стоматологія-2016”, що проходитиме у Києві 14-17 вересня. Для зручності ми схематично зобразили розміщення нашого стенду на виставковій території.

 Будемо раді зустрічі з Вами!

Читати далі

Друзі, не пропустіть найбільшу ортодонтичну подію 2016 року – 2 Український Ортодонтичний Конгрес, який відбудеться 28-29 жовтня у м. Києві!

В рамках Конгресу пройде V-й З'їзд Асоціації ортодонтів України, а також засідання круглого столу “Додипломна та післядипломна освіта в ортодонтії".

Ми їдемо, а Ви?

Деталі на сайті: http://aou.com.ua/congress-2016

З нетерпінням чекаємо зустрічі!

Читати далі

Друзі, 2-3 липня відбулась науково-практична конференція «Ортодонтичні зустрічі на березі Дніпра», організатором якої виступила Академія безперервної освіти ортодонтів за підтримки компаній «Орто-Систем» та «Орто-Лайн».

Перший день конференції був насичений цікавими виступами відомих лекторів, а другого дня відбулась серія майстер-класів.

Дякуємо усім за участь, спільну роботу та чудовий результат! А лекторам за неоціненний досвід та цікаві виклади. Ділимось фото.

Читати далі

Kharkov Dental Days 2016

7 черв. 2016 08:23:04

Друзі, 2-4 червня 2016 року у Харкові компанія «Орто-Систем» приймала участь у III спеціалізованій стоматологічній виставці «Kharkov Dental Days 2016». Ділимось фото.

Читати далі

2-4 червня 2016 року у Харкові відбудеться III спеціалізована стоматологічна виставка «Kharkov Dental Days 2016».

Стоматологічна виставка «Kharkov Dental Days 2016» освітить останні тенденції світової стоматології та підвищить професіоналізм нового покоління стоматологів. На виставці будуть представлені такі напрямки: ортодонтія, дентальна імплантологія, реставрація та відбілювання зубів і багато іншого.

Компанія «Орто-Систем» прийматиме безпосередню участь у даному заході. Для зручності ми позначили наш стенд на схемі розміщення.

Запрошуємо та з нетерпінням чекатимемо зустрічі!

Читати далі

Друзі, сьогодні компанії “Орто-Систем”- 16 років!

Дякуємо, що усі ці роки Ви були поруч із нами. Ваша підтримка та лояльність допомагає нам розвиватись та рухатись вперед. Хочемо розділити із Вами наш святковий настрій, тож усіх, хто сьогодні завітає до нас в офіс, ми будемо частувати шампанським та цукерками!

Святкуйте разом із нами!

Читати далі

Друзі, 16-17 квітня у Києві відбувся курс Назарія Туза "Лікування патологій класу ІІ. FORSUS. Коректор класу ІІ і не тільки".

Завдяки даному курсу кожен із учасників отримав цінні теоретичні знання, перейняв частинку досвіду від лектора, та отримав можливість застосувати отримані знання на практиці під час майстер-класу! Дякуємо усім за участь! А лектору Назарію Тузу за неоціненний досвід! Це було як завжди насичено, цікаво та неабияк пізнавально.

І звісно ділимось фото!

Читати далі

Медвін: СтоматСалон 2016

11 квіт. 2016 15:11:48

Друзі, 6-8 квітня компанія «Орто-Систем» приймала участь у виставці «Медвін: СтоматСалон 2016».

Дякуємо усім, хто відвідав наш стенд та цікавився продукцією компанії!

Читати далі

Друзі, із радістю анонсуємо Вам чудову новину! 6-8 квітня у Києві компанія "Орто-Систем" прийматиме участь у виставці "Медвін: Стоматсалон-2016".

Для зручності ми схематично зобразили розміщення нашого стенду на виставковій території.

Будемо раді зустрічі із Вами!

Читати далі

30-31 січня відбулись «Різдвяні зустрічі у Львові», організатором яких виступила Академія безперервної освіти ортодонтів за підтримки компаній «Орто-Систем», «Орто-Лайн». «Орто-Систем дентал».

Перший день конференції був насичений цікавими виступами відомих лекторів на актуальні теми ортодонтії, остеопатії та стоматології. 31.01. відбулась серія майстер-класів Станіслава Блума на тему: «Лицева дуга. Основи планування оклюзійної реабілітації в артикуляторі». В ході даного майстер-класу були продемонстровані прикладні прості речі, як правильно користуватись лицевою дугою, як вірно перенести параметри та звичайно, як на основі діагностики скласти оптимальне лікування. Про складне – просто!

Дякуємо усім за участь, спільну роботу, неоціненний досвід, цікаві виклади та чудовий результат!

Ділимось фотозвітом із даного заходу.

Читати далі

Друзі, курс "Лікування патологій класу ІІ. FORSUS. Коректор класу ІІ і не тільки" відбувся 12-13 грудня у Львові!

Це було як завжди насичено, цікаво та неабияк пізнавально.

Дякуємо лектору Назарію Тузу за неоціненний досвід!

Ділимось фотозвітом.

Читати далі

"Дентал-Україна 2015"

4 лист. 2015 09:34:40

28-30 жовтня у Львові проходила виставка "Дентал-Україна 2015".

Дякуємо усім, хто відвідав наш стенд, цікавився продукцією компанії та слухав пізнавальні лекції наших представників!

І ділимось невеличким фотозвітом!

Читати далі

Друзі, 28-30 жовтня компанії "Орто-Систем" прийматиме участь у 13-ій Міжнародній стоматологічній виставці "Дентал-Україна 2015".

Місце проведення: м. Львів, вул. Коперника, 17.

Із радістю запрошуємо Вас відвідати цей захід!

Для зручності ми схематично зобразили розміщення нашого стенду на виставковій площі.

До зустрічі!

Читати далі

Друзі, цього разу серію курсів "Лікування патологій класу II. FORSUS. Коректор класу II і не тільки" лектора Назарія Туза продовжило місто Харків!

Ділимось фотозвітом!

До наступних зустрічей, друзі! Дякуємо Харків!

Читати далі

Курс доктора Анупа Сонді у Києві, який відбувся у Києві 14-15 вересня здобув неабиякий успіх серед слухачів! Робота із порушеннями прикусу у ранньому віці, задля уникнення ортогнатичноі хірургіі - усе це та багато іншого!

Ділимось із Вами фотозвітом!

Читати далі

20-21 червня у Львові відбувся курс на тему: "Лікування патологій класу II. FORSUS коректор класу II і не тільки". Лектором виступив Туз Назарій, член Асоціації ортодонтів України, приватна практика CLASSICUS – Стоматологічна клініка Тузів, м. Новий Розділ.

Ділимось фотозвітом із першого дня курсу, де кожен із учасників отримав цінні теоретичні знання та перейняв частинку досвіду від лектора, та із другого дня, який виявився не менш цікавим, адже в учасників була можливість застосувати отримані знання на практиці. А саме пройти етапи фіксації та зняття апаратів Forsus (EZ-2 та L-Pin) на типодонта, дізнатись особливості їх застосування при різних ситуаціях та розглянути клінічні кейси.

Читати далі

З ДНЕМ ОРТОДОНТА

30 вер. 2014 10:22:34

Шановні лікарі!

Вітаємо вас із професійним святом - днем ортодонта!

Зичимо вам вдячних клієнтів,

досконалої ортодонтичної продукції,

 інформаційно насичених семінарів

та масу задоволення від Вашої роботи та продукції.


Хочемо черговий раз висловити вам свою подяку, 
за те, що обираєте якість продукції 3M Unitek та послуги компанії «Орто-Систем».
З нагоди свята даруємо Вам додаткову знижку. Деталі дізнайтесь у менеджерів.

 


Брекет-системі SmartClip ™ виповнюється 10 років!

Шановний доктор, дозвольте висловити вам подяку і вдячність за лояльність і плідне використання в своїй практиці самолігатурні брекет-системи SmartClip ™.

Коли компанія 3М тільки запустила цей продукт в 2004 році, нашою метою було підвищення ефективності вашої лікарської практики за допомогою інноваційних технологій, і, як наслідок, поліпшення результатів лікування ваших пацієнтів.

За останні 10 років ми отримали величезну кількість дивовижних історій і статей про те, як за допомогою системи SmartClip ™ скоротився час прийому пацієнта, спростився процес роботи на різних стадіях лікування.

Усвідомлення того, наскільки дієво брекет-система допомагає нашим партнерам і ортодонтії усього світу - велика гордість для нас.

Дякуємо вам за вашу співпрацю з 3М Unitek і бажаємо вам великих успіхів і яскравих перемог!

 

З повагою колектив команди "Орто-Систем" 

 

22 листопада 2014 в римському готелі Villa Miani пройде чергова щорічна зустріч користувачів брекет-системи. Доповідачами заявлені 12 ортодонтів з Росії, Європи, США та Японії.

Читати далі

Виставки 2014 року

7 лют. 2014 13:26:20

заплановані виставки 2014 року, в яких ми приймаємо участьЧитати далі
Ми вихідні з 1 по 7 січня
Працюємо 11, 25 січня та 8 лютого.Читати далі
Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток.Читати далі
Шановні ортодонти! Вітаємо Вас з професійним святом! Телефонуйте, Вас очікують приємні подарунки.Читати далі

З Великоднем!

29 квіт. 2013 13:47:03

Весна розквітла наче казка, І сяє сонцем височінь небес.

Вітаєм з світлим святом Пасхи!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

АКАДЕМІЯ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ ОРТОДОНТІВ

запрошує на курс:

“Філософія ортодонтичного лікування. Частина перша: основи незнімної техніки.”*

*для початківців

22-23 вересня, м.ЛЬВІВ

Лектор: Хаек Фаді

Читати далі

Академія безперервної освіти ортодонтів з величезною радістю пропонує Вашій увазі дводенний курс одного із засновників класичної ортодонтії - доктора Ларрі Эндрюса та його cина - Уіла Эндрюса. У Києві будуть запропоновані ексклюзивні матеріали від The Andrews Foundation. 6 КЛЮЧІВ ОРТОДОНТИЧНОЇ ФІЛОСОФІЇ ЭНДРЮСА. Детальніше

Читати далі

В останні робочі дні травня в Києві відбулась яскрава у світі ортодонтії подія - дводенні курси доктора Anoop Sondhi (США).

Читати далі

Увага! Компанія «Орто-Систем» збільшує свій спектр послуг! Відтепер Ви зможете придбати у нас продукцію, що відноситься до галузі загальна стоматологія. В перспективі збільшення асортименту. Будемо раді співпраці!

Пропонуємо вашій увазі наш  прайс.

За інформаційної підтримки кафедри ортодонтії НМАПО ім.П.Л. Шупика та української дитячої спеціалізованої дитячої лікарні "Охматдит" 12 жовтня 2010 року в Києві була ініційована та розпочата соціальна програма "Ортодонтична допомого дітям із малозабезпечених сімей з вродженими та набутими вадами ЗЩС".Читати далі
Прес-центр

Інформаційний лист

Інформаційний лист